Nr katalogowy: 415

Jerzy KRAWCZYK (1921-1969)

Nr katalogowy: 415

Morze

olej, płótno; 67 x 90 cm; sygn. p. d.: znak artysty w trójkącie,
na odwrocie naklejki: z CBWA w Łodzi z informacjami o obrazie oraz z DESA (sekcji wystaw zagr