Nr katalogowy: 1404

Władysław POPIELARCZYK (1925-1987)

Nr katalogowy: 1404

Kompozycja strukturalna, 1961

collage, papier; 31 x 16 cm;
sygn. i dat. W. Popielarczyk 61