Nr katalogowy: 1419

TADEUSZ MUSZYŃSKI - ZNICZ (1921-1988)

Nr katalogowy: 1419

Pierrot

olej, płótno; 54 x 69,5 cm;
sygn. p. d.: T. MUSZYŃSKI