Nr katalogowy: 117

Władysław GRUDZIŃSKI (1875-1942)

Nr katalogowy: 117

Pejzaż zimowy

akwarela, papier; 19 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Wł. Grudziński
Cena oferowana 1 700 zł