Nr katalogowy: 119

Stanisław GAŁEK (1876-1961)

Nr katalogowy: 119

Morskie Oko, 1924

olej, tektura; 34,5 x 50 cm;
sygn. i dat. l. d.: ST.GAŁEK / 1924