Nr katalogowy: 146

Włodzimierz BARTOSZEWICZ (1899-1983)

Nr katalogowy: 146

Pejzaż z rzeką

olej, płyta; 86 x 61,5 cm;
sygn. p. d.: WŁODZIMIERZ BARTOSZEWICZ