Nr katalogowy: 409

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

Nr katalogowy: 409

Zwielokrotniona, 1968

olej, płótno; 90 x 63 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie: Jan Dobkowski /
Cena oferowana 29 000 zł