Nr katalogowy: 411

Jan WYŻYKOWSKI (ur. 1956)

Nr katalogowy: 411

Nowa struktura, 2016

akryl, płótno; 100 x 130 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie: JWyżykowski / Nowa struktura / 2016