Nr katalogowy: 413

Marian BOGUSZ (1920-1980)

Nr katalogowy: 413

Wahadło, 1961

olej, płótno; 100 x 130 cm;
na odwrocie sygn., dat. i opis: BOGUSZ / MARIAN / 1961 / 100 X 1.30 / "WAHADŁO" / wł prof / Walicki