Nr katalogowy: 419

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

Nr katalogowy: 419

Ogród czerwony, 1980

olej, płótno; 65 x 54 cm;
sygn. u dołu: H. PŁÓCIENNIK 80