Nr katalogowy: 1412

Wacław KONDEK (1917-1976)

Nr katalogowy: 1412

Zwierzak czerwony, 1963

olej, płótno; 60 x 81,5 cm;
na odwrocie na blejtramie napisy: 1963 WACŁAW KONDEK olej / płótno "Zwierzak czerwony"