Nr katalogowy: 1415

Teresa PAJĄK (ur. 1970)

Nr katalogowy: 1415

Wysokie napięcie I, 2011

olej, technika mieszana (piasek, klej, nakładki metalowe), płótno lniane, 115 x 150 cm;
na odwrocie napis: Teresa Pająk 2011' / (pseudonim RUDOLF) / - oraz: T