Nr katalogowy: 1417

Malarz nieokreślony (XX w.)

Nr katalogowy: 1417

Pejzaż za oknem, 1990

technika mieszana, płyta; 81,3 x 61,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: nieczytelnie