Aukcja (#{t(:'.highlighted')})
615
Dziewczyna karmiąca kury
porcelana, wys. 12 cm; Miśnia, model Johanna
J. Kaendlera (1706-1775)? z 2 poł. XVIII w.,
XIX/XX w. - XX w.
XIX/XX w. - XX w.
Cena wywoławcza.
2 600 zł
2 100 zł
703
Taca z herbem
plater cechowany; Pforzheim, firma
Hohmann und Katz, lata 30.-40.XX w.
Cena wywoławcza.
9 000 zł
6 000 zł
710
Kubek z uchem
srebro próby 84 cechowane; waga 257 g.
Petersburg, 1833
Petersburg, 1833
Cena wywoławcza.
3 500 zł
3 500 zł
716
Cukiernica
srebro próby 900 cechowane; waga 316 g.
Niemcy, k. XIX w.
Niemcy, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
2 000 zł
1 900 zł
August MOREAU (1834-1917)
Nr katalogowy820
Para wazonów secesyjnych
cyna; Francja, ok. 1900
Cena wywoławcza.
6 500 zł
5 500 zł
828
Puchar zwieńczony figurą orła, w stylu II Cesarstwa
brąz złocony i patynowany, marmur;
wys. 45,3 cm, szer. 26,8 cm, głęb. 18,2 cm.
Francja, po poł. XIX w.
Francja, po poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
5 700 zł
5 000 zł
837
Polifon - pozytywka talerzowa
Niemcy, firma Polyphon Musikwerke (czynna od 1870);
napisy patentowe francuskie (!) dla wyrobów
bez gwarancji państwowej; k. XIX w.
Cena wywoławcza.
4 500 zł
3 800 zł