Nr katalogowy: 2

Edward HARTWIG (1909-2003)

Nr katalogowy: 2

Wierzby, lata 80. XX w.

fotografia czarno-biała, brom,
papier; 26,5 x 27,5 cm;
sygn. p. d.: EHartwig;