Nr katalogowy: 1011

Stanisław JAKUBOWSKI (1885-1964)

Nr katalogowy: 1011

Kościół Mariacki w Krakowie

akwaforta, papier; 10,5 x 14 cm (odcisk płyty);
sygn. p. d. ołówkiem: St. Jakubowski