Nr katalogowy: 137

Zygmunt JÓZEFCZYK (1881-1966)

Nr katalogowy: 137

Nad rozlewiskiem

olej, płótno; 53,5 x 93 cm;
sygn. l. d.: Z. Józefczyk;