Nr katalogowy: 139

Antoni PIOTROWSKI (1853-1924)

Nr katalogowy: 139

Idylla pasterska, 1907

olej, płótno; 94 x 137 cm;
sygn. l. d.: A. PIOTROWSKI 1907