Nr katalogowy: 141

Jerzy Ryszard KRAUZE (1903-1978)

Nr katalogowy: 141

Pejzaż z Huculszczyzny IV

olej, płótno; 27 x 36 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Krause