Nr katalogowy: 145

Ferdynand RUSZCZYC (1870-1936)

Nr katalogowy: 145

Kwitnące jabłonie, 1901

olej, płótno dublowane; 33 x 28 cm;
na odwrocie naklejka z Towarzystwa
Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie