Nr katalogowy: 149

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 149

Dziewczynki z kotami, 1917

olej, płótno, 70,5 x 78 cm,
sygn. p. g.: Vlastimil Hofmann 1917
Cena oferowana 55 000 zł