Nr katalogowy: 1126

Roman BRATKOWSKI (1869-1954)

Nr katalogowy: 1126

Kwitnące jabłonie

olej, tektura; 25 x 35 cm;
sygn. p. d.: R. Bratkowski
Cena sprzedaży 1 400 zł