Nr katalogowy: 208

Rzeźbiarz nieokreślony (XIX w.)

Nr katalogowy: 208

Diana

Jean Antoine HOUDON (1741-1828) - według
brąz patynowany; wys. 60 cm;
sygn.na podstawie: Houdon