Nr katalogowy: 1203

Giovanni DE MARTINO (1870-1938)

Nr katalogowy: 1203

Mały rybak

brąz, zielona patyna; wys. 71,5 cm,
szer. 27 cm, głęb. ca 29 cm.
Włochy, pocz. XX w.