Nr katalogowy: 308

Jerzy PANEK (1918-2001)

Nr katalogowy: 308

Głowa, 1962

akwarela, papier; 28,5 x 20,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. z lewej: 62 / Panek (ołówkiem)