Nr katalogowy: 402

Aleksander KOBZDEJ (1920-1972)

Nr katalogowy: 402

Widok z okna, 1967

akwarela, gwasz, papier; 27 x 19 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Kobzdej 29.V./67