Nr katalogowy: 407

Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1922)

Nr katalogowy: 407

92/2012, 2012

akryl, węgiel, płótno; 100 x 81 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie na blejtramie: S. Fijałkowski 3 XI 2012 92/2012