Nr katalogowy: 413

Urszula BROLL-URBANOWICZ (ur. 1930)

Nr katalogowy: 413

Księżycowa dolina, 1979

olej, płótno; 100 x 71 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie: Urszula Broll-Urbanowicz 1979/ Księżycowa Dolina