Nr katalogowy: 423

Bronisław KIERZKOWSKI (1924-1993)

Nr katalogowy: 423

Pejzaż, 1954

olej, tektura; 40 x 45,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Br / KIERZKOWSKI / 1954.