Aukcja (#{t(:'.highlighted')})
848
Sztaluga klasycyzująca
buczyna; 210 x 59 x 59,7 cm.
Austria kon. XIX w.
Austria kon. XIX w.
Cena wywoławcza.
4 000 zł
4 000 zł
913
Komoda rokokowa
sosna, fornir - orzech, intarsje - orzech,
śliwka; 87,3 x 126 x 63 cm.
Niemcy (Południowo-wschodnie?), ok. poł. XVIII w.
śliwka; 87,3 x 126 x 63 cm.
Cena wywoławcza.
20 000 zł
15 000 zł