Józef Michał BAZEWICZ (1867-1929)

835
Atlas geograficzny illustrowany Królestwa Polskiego Warszawa [1903-1907], 30 x 23 cm,
oprawa skóra bordo
Cena wywoławcza. 8 500 zł

839
Szabla francuska, oficerska, strzelców konnych, tzw. „huzarka”, w pochwie stal, mosiądz, skóra; dł. głowni 83 cm, w pochwie 101 cm.
Francja, XVIII/XIX w.
Cena wywoławcza. 13 000 zł

843
Polifon talerzowy + 4 płyty metalowe Niemcy, Lipsk, firma „Kalliope Musikwerke”, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 9 500 zł

848
Sztaluga klasycyzująca buczyna; 210 x 59 x 59,7 cm.
Austria kon. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł
Cena sprzedaży 4 000 zł

908
Serwantka klasycyzująca konstrukcja - sosna; fornir - brzoza karelska;
141,5 x 80 x 49 cm.
Polska (?), 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 7 600 zł

913
Komoda rokokowa sosna, fornir - orzech, intarsje - orzech,
śliwka; 87,3 x 126 x 63 cm.
Niemcy (Południowo-wschodnie?), ok. poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 20 000 zł
Cena oferowana 15 000 zł