Nr katalogowy: 117

Władysław JAROCKI (1879-1965)

Nr katalogowy: 117

Kościół Mariacki w Krakowie

akwarela, papier; 49 x 39 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d. ołówkiem: Wł. Jarocki