Nr katalogowy: 124

Józef KRZYŻAŃSKI (1898-1987)

Nr katalogowy: 124

Pejzaż, 1966

olej, płótno dublowane; 60 x 49 cm;
sygn. p. d.: Józef Krzyżański/ 66