Nr katalogowy: 133

Józef CZAJKOWSKI (1872-1947)

Nr katalogowy: 133

Wnętrze pracowni, 1914

akwarela, gwasz, kredka, karton;
47,8 x 64 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: JÓZEF CZAJKOWSKI / 1914;