Nr katalogowy: 141

Karol HILLER (1891-1939)

Nr katalogowy: 141

Pejzaż z rzeką, 1925

olej, płótno; 45,5 x 57,5 cm;
sygn. p. d.: K HILLER 25
Cena sprzedaży 29 000 zł