Nr katalogowy: 152

Zofia GLIŃSKA (XIX/XX w.)

Nr katalogowy: 152

Cyganka, 1913

olej, płótno; 54 x 48 cm;
sygn. i dat. p. d.: Zofia Glińska / 913