Nr katalogowy: 160

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 160

Bitwa pod Kutnem, 1939

olej, płótno; 80 x 130 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Kossak / Kutno 1939;