Nr katalogowy: 407

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

Nr katalogowy: 407

Gorące zaloty, 1984

olej, akryl, płótno; 64 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jan Dobkowski 84