Nr katalogowy: 411

Władysław JACKIEWICZ (1924-2016)

Nr katalogowy: 411

Obraz IX, 2009

olej, płótno; 81 x 100 cm;
opis, sygn. i dat. na odwrocie, na blejtramie: W. JACKIEWICZ OBRAZ IX / 2009