Nr katalogowy: 1809

Nr katalogowy: 1809

Przycisk do dzwonka gabinetowego

srebro, emalia, onyks (?); wys. 4,1 cm;
Francja? pocz. XX w.;
cechy importowe - Austro-Węgry (po 1901).