Nr katalogowy: 1813

Nr katalogowy: 1813

Zegar kominkowy w obudowie drewnianej

drewno, okleiny z mahoniu piramidowego;
brąz złocony, mosiądz; wys. 47 cm;
Europa Zachodnia, po poł. XIX w.