Aukcja (#{t(:'.highlighted')})
Erick Jonson DAHLBERGH, Nicolas PERELLE
Nr katalogowy15
Panorama Warszawy od strony Wisły
Norymberga, z dzieła Samuela Pufendorfa: „De Rebus a Carolo Gustavo
Sueciae Rege Gestis”; 1696.
Sueciae Rege Gestis”; 1696.
Cena wywoławcza.
4 000 zł
4 000 zł
Togo Kazimierz FAŁAT (1904-1981)
Nr katalogowy116
Jesienny pejzaż górski
gwasz, papier;
35 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
5 000 zł
3 500 zł
Stanisław WYSPIAŃSKI (1869-1907)
Nr katalogowy135
Portret Beaty Matejkówny
olej, płótno dublowane, 57 x 44 cm;
sygn. p. d.: SW (monogram wiązany)
Cena wywoławcza.
360 000 zł
250 000 zł
Karol HILLER (1891-1939)
Nr katalogowy141
Pejzaż z rzeką, 1925
olej, płótno; 45,5 x 57,5 cm;
sygn. p. d.: K HILLER 25
sygn. p. d.: K HILLER 25
Cena wywoławcza.
14 000 zł
29 000 zł
Nr katalogowy144
Barbakan w Krakowie, 1906
olej, płótno; 50 x 65 cm;
sygn. l. d.: WW ; na odwrocie data: 1906
Cena wywoławcza.
50 000 zł
36 000 zł
Józef CHEŁMOŃSKI (1849-1914)
Nr katalogowy147
Pejzaż pochmurny
olej, płótno naklejone na płytę, 24,5 x 35 cm
na odwrocie stara nalepka z napisem odręcznym: "mal. przez J. Chełmońskiego"
Cena wywoławcza.
100 000 zł
70 000 zł
Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Nr katalogowy150
Gospodarz z Bronowic i Anioł Stróż
olej, sklejka; 50 x 70,5 cm;
sygn. p. d.: Wlastimil Hofman
sygn. p. d.: Wlastimil Hofman
Cena wywoławcza.
21 000 zł
21 000 zł
Carl KAUBA (1865-1922)
Nr katalogowy203
Pastereczka
brąz, odlew patynowany, marmur; wys. 81 cm.
sygn. z boku C. Kauba;
Austria, Wiedeń, XIX/XX w.
sygn. z boku C. Kauba;
Austria, Wiedeń, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
29 000 zł
20 000 zł
Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)
Nr katalogowy310
Półakt, 1997
serigrafia, papier; 70 x 50 cm;
opis u dołu nr: 15/XV
opis u dołu nr: 15/XV
Cena wywoławcza.
5 500 zł
5 500 zł
Teresa PĄGOWSKA (1929-2007)
Nr katalogowy404
Negro Spirituals, 1988
olej, płótno; 150 x 136 cm;
sygn. oraz opis na odwrocie: Pągowska; TERESA PĄGOWSKA 1988 / NEGRO SPIRITUALS / 150 X 136 CM
Cena wywoławcza.
130 000 zł
100 000 zł
Anna SZPRYNGER (ur. 1982)
Nr katalogowy421
Bez tytułu, 2015
akryl, płótno; 40 x 40 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: ANNA SZPRYNGER / 2015
Cena wywoławcza.
7 600 zł
5 500 zł
Marian BOGUSZ (1920-1980)
Nr katalogowy503
Przestrzeń IX, 1977
akryl, aluminium, werniks, 70 x 100 cm;
sygn. na odwrocie: mbogusz
sygn. na odwrocie: mbogusz
Cena wywoławcza.
10 000 zł
8 000 zł
Anne ITZYKSON (ur. 1963)
Nr katalogowy507
Akt klęczącej kobiety, 1996
brąz patynowany, wys. rzeźby: 31 cm, kamienna podstawa;
sygn. z boku Itzykson'96 4/8 oraz okrągły odcisk odlewni
Cena wywoławcza.
6 000 zł
6 000 zł
720
Waza z nakrywą neorokokowa
srebro cechowane znakami fantazyjnymi; waga 3800 g.
Hanau, Schleisner & Sohne ?, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
14 000 zł
10 000 zł