Nr katalogowy: 110

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852-1936)

Nr katalogowy: 110

Róże

akwarela, papier, 53 x 70 cm;
sygn. l.d.: LWyczół / 1911
Cena sprzedaży 60 000 zł