Nr katalogowy: 114

Edmund CIECZKIEWICZ (1872-1958)

Nr katalogowy: 114

Pokusa i zmory, ok. 1920

olej, papier; 48 x 68 cm;
sygn. l. d.: E. Cieczkiewicz