Nr katalogowy: 137

Wiktor KORECKI (1890-1980)

Nr katalogowy: 137

Zachód słońca nad wodą i lasem, ok. 1970

olej, płyta; 71 x 58 cm;
sygn. p. d.: W KORECKI