Nr katalogowy: 1101

Wacław STARYKOŃ WIELOGŁOWSKI (1860-1933)

Nr katalogowy: 1101

Drzewo jesienią

olej, sklejka; 47 x 54 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W Starykoń Wielogłowski