Nr katalogowy: 1107

Teodora DĄBROWSKA (1891-1973)

Nr katalogowy: 1107

Pejzaż, 1930

olej, płyta; 54,5 x 68 cm;
sygn. i dat. p. d.: T. Dąbrowska / 30