Nr katalogowy: 1116

Jerzy GNATOWSKI (1928-2012)

Nr katalogowy: 1116

Pejzaż swojski

olej, płótno, 65 x 54 cm;
sygn. p. d.: 1974 / Jerzy Gnatowski
Cena sprzedaży 1 500 zł