Nr katalogowy: 1118

Aleksander DZWONKOWSKI (1885-1969)

Nr katalogowy: 1118

Kraków zimą, 1924

olej, tektura, 51,5 x 72,5 cm;
sygn. l. d.: A. Dzwonkowski 1924.