Nr katalogowy: 203

E. CASTELLUCY (XIX/XX w.)

Nr katalogowy: 203

Popiersie młodej kobiety

alabaster; wys. całkowita 36,5 cm;
z tyłu na prawym ramieniu sygnatura: E Castellucy