Nr katalogowy: 311

Wilhelm SASNAL (ur. 1972)

Nr katalogowy: 311

Nigdy więcej, 2010

litografia, papier; 49 x 58 cm;
u dołu opisana: 22/100 [sygnatura] 2010
Cena sprzedaży 1 500 zł